خانه / آرشیو خطبه های نماز جمعه / خطبه های نماز جمعه در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۰۳

خطبه های نماز جمعه در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۰۳

دریافت فایل صوتی خطبه های نماز جمعه این هفته به تاریخ  ۱۴۰۲/۰۹/۰۳به امامت حجت الاسلام و المسلمین کرامتی   امام جمعه شهرستان گلپایگان

 

#گلپایگان

امام‌جمعه گلپایگان:

بسیج کارنامه موفق و انعطاف پذیری دارد

امام‌جمعه گلپایگان گفت: بسیج یک کارنامه موفق و انعطاف پذیری دارد، امروز فریب خوردگان بسیج را مورد هجمه قرار می‌دهند تا با تفکر بسیجی که برگرفته از اندیشه‌های ناب امام است مقابله کنند، اما به اهدافشان نخواهند رسید.

 حجت الاسلام محمدتقی کرامتی امروز _جمعه سوم آذرماه_ در خطبه‌های نماز جمعه گلپایگان اظهار کرد: بسیج مستضعفین یادگار امام (ره) است زیرا پس از پیروزی انقلاب امام فرمان تشکیل بسیج را صادر کرد، این شجره طیبه نه تنها در جنگ تحمیلی بلکه در عرصه سازندگی، علم و تحصیل و دانش و پژوهش و خدمت رسانی به مردم موفق عمل کرده است.

وی افزود: بسیج امروز ذیل اهداف نظام که امام تدوین کرده است حرکت می‌کند، جریان بسیج با اتکا به قدرت لایزال الهی در مقابله با دشمنان اسلام، مرز و بوم نمی‌شناسد و حتی در کشورهای اسلامی از جمله لبنان و سوریه در حال مبارزه با دشمنان اسلام است.

امام‌جمعه گلپایگان گفت: بسیج یک کارنامه موفق و انعطاف پذیری دارد، امروز فریب خوردگان بسیج را مورد هجمه قرار می‌دهند تا با تفکر بسیجی که برگرفته از اندیشه‌های ناب امام است مقابله کنند، اما به اهدافشان نخواهند رسید.

ایشان گفت: بسیج الگوی جوانان کشورهای لبنان و فلسطین و افغانستان و پاکستان و عراق و یمن شد و حزب الله و حماس را به وجود آورد و سبب شکست داعش شد، و به زودی رژیم غاصب اسرائیل نیز شکست خواهند خورد.

وی ادامه داد: هدف امام از تشکیل بسیج حراست از اسلام، هویت نظام جمهوری اسلامی و مقابله با تهدیدهای پیش روی جمهوری اسلامی بود بنابراین ایجاد آمادگی همه جانبه روحی، روانی و جسمی، پاسخ گویی به نیازهای انقلاب اسلامی، رفع تهدیدها علیه انقلاب اسلامی، خدمت رسانی در حوزه‌های مختلف علمی و سازندگی در جامعه وظیفه ذاتی بسیج است.

امام جمعه گلپایگان با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی با آتش بس موقت در غزه موافقت کرد، افزود: هدف رژیم صهیونیستی نابودی حماس بود، اما چون توان ادامه جنگ نداشت پس از ۴۵ روز با دادن تلفات سنگین نظامی، اقتصادی آتش بس را پذیرفت.

 

درباره دفتر امام جمعه گلپايگان

محمد غفاری
راه های برقراری ارتباط با دفتر امام جمعه: آدرس : خیابان مسجد جامع مصلای بزرگ شهرستان شماره تلفن تماس های مردمی : 03157427777 شماره تلفن داخلی ارتباط با روابط عمومی و پشتیبانی سایت : 109 تلفکس : 03157421103

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذ

رفتن به بالا