خانه / آرشیو خطبه های نماز جمعه / خطبه های نمازجمعه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۳

خطبه های نمازجمعه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۳

 دریافت فایل صوتی خطبه های نماز جمعه این هفته به تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۳به امامت حجت الاسلام و المسلمین کرامتی امام جمعه گلپایگان

 

 

 

قوه قضائیه و مجلس به موضوع ریزش بازار سرمایه ورود کنند

امام‌جمعه گلپایگان گفت: ریزش بازار سرمایه برای کشور خوشایند نیست و اعتماد سرمایه گذارانی که از توان مالی متوسط و ضعیفی برخوردار هستند و به توصیه دولت در بازار بورس سرمایه گذاری کردند را سلب کند و شاهد ریزش در بازار بورس باشیم.

حجت‌الاسلام محمدتقی کرامتی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر گلپایگان با بیان اینکه بی‌تقوایی عامل بسیاری از گناهان است، اظهار کرد: رزمایش اقتدار آفرین نیروهای نظامی کشور به لحاظ مکانی و زمانی و ترکیبی از تمرین‌ها و رزمایشی که صورت گرفت خاص و منحصر به فرد بود.

امام‌جمعه گلپایگان با بیان اینکه برد موشک‌های ایران تا دو سه هزار کیلومتر از سواحل دریا نشان دهنده قدرت دفاعی جمهوری اسلامی است، افزود: اقدامات و تمرین‌ها و رونمایی‌ها در این رزمایش پیام روشنی داشت و قطعاً جمهوری اسلامی در ردیف دو سه کشور جهان قرار دارد، ساخت و تکنولوزی موشک‌های داخلی  برای ملت ایران اطمینان آفرینان و برای دشمنان پیام اخطار و تهدیدی بود که در صورت اقدام به حمله قطعأ پاسخ قاطعی خواهند دید.

وی با اشاره به اینکه هشتم جمادی‌الثانی مصادف با وفات حضرت ام‌البنین به روز تجلیل از مادران شهدا نامگذاری شده است، افزود: لازم است برای تداوم مسیر شهدا مقام و منزلت مادران شهدا گرامی داشته شود، خانواده شهدا و ایثارگران از لحاظ تأثیر رفتار و حرکت تنها با شهیدان قابل مقایسه هستند.

ایشان با اشاره به مشکلات بازار سرمایه و بورس در دو هفته اخیر، افزود: ریزش بازار سرمایه برای کشور خوشایند نیست و می‌تواند اعتماد سرمایه گذاران به ویژه سرمایه‌گذارانی که از توان مالی متوسط و ضعیفی برخوردار هستند و به توصیه دولت در بازار بورس سرمایه گذاری کردند را سلب کند و شاهد ریزش و خسارت در بازار بورس باشیم.

امام‌جمعه گلپایگان افزود: بازار سرمایه بال دوم اقتصادی هر کشوری محسوب می‌شود و  به حفظ اقتصادی کشور کمک می‌کند و اینکه مسئولان با بی‌تدبیری و دستورالعمل‌های نسنجیده و اقداماتی که منشأ سیاسی داشته باشد بخواهند خسارت وارد بازار بورس کنند تا افراد جامعه متزلزل شوند قابل قبول نیست که قوه قضائیه و مجلس شورای اسلامی باید ورود و برخورد کنند، رئیس جمهور نیز وعده کمک داده است که البته امیدوارم این وعده‌ نیز به مانند دیگر وعده‌هایش نباشد.

درباره دفتر امام جمعه گلپايگان

راه های برقراری ارتباط با دفتر امام جمعه: آدرس : خیابان مسجد جامع مصلای بزرگ شهرستان شماره تلفن تماس های مردمی : 03157427777 شماره تلفن داخلی ارتباط با روابط عمومی و پشتیبانی سایت : 109 تلفکس : 03157421103

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذ

رفتن به بالا