خانه / آرشیو خطبه های نماز جمعه / خطبه های نمازجمعه درتاریخ ۱۳۹۸/۹/۲۹

خطبه های نمازجمعه درتاریخ ۱۳۹۸/۹/۲۹

دریافت فایل صوتی خطبه های نماز جمعه این هفته به تاریخ ۱۳۹۸/۹/۲۹به امامت حجت الاسلام و المسلمین کرامتی امام جمعه گلپایگان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طرح استعفای رئیس‌جمهور خوش‌رقصی برای استکبار جهانی است

امام جمعه گلپایگان گفت: پیشنهاد استعفای دولت بازی در زمین دشمن است و لذا مردم هوشیار باشند، چرا که فقط خوش رقصی برای استکبار جهانی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از گلپایگان، حجت‌الاسلام محمدتقی کرامتی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر گلپایگان با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز، اظهار کرد: نماز  نقش موثری در حوزه‌های فردی و اجتماعی ایفا می‌کند.

امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه نماز شگفتی‌های فراوان دارد که اگر به اسرار آن پی‌ببریم انسان را حیرت انگیز می‌کند، افزود: مسؤولان امور فرهنگی در دانشگاه‌ها و مدارس به نماز اهمیت بدهند تا جوانان از آسیب‌های اجتماعی در امان بمانند.

وی ادامه داد: نماز خواندن یک نعمت است و می‌تواند سعادت و خوشختی جامعه را تضمین کند، نماز در پالایش دین انسان نقش دارد و راه رسیدن به تقرب الهی و همچنین ارتباطی بین خالق با مخلوق است.

کرامتی تأکید کرد: اگر یک صدم از هزینه جشنواره‌‌ها برای نماز صرف شود آسیب‌های اجتماعی در جامعه کاهش پیدا می‌کند؛ چرا که خصوصیت مهم نماز مصونیت از انحراف و وسوسه‌های شیطان و حفظ هوای نفس است که البته میزان بهره‌مندی از فیوضات نماز بستگی به اهتمام انسان به امر نماز دارد.

امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه نماز می‌تواند روح و اعمال و رفتار انسان را معتدل و بالانس می‌کند، بیان داشت: متأسفانه به دلیل فراهم نبودن زیرساخت در برخی مدارس شهرستان نماز اقامه نمی‌شود.

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر که طراحی دشمن برای به تعویق انداختن انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری بود، گفت: هدف دشمن از پمپاژ ناامیدی این است که آمار مشارکت مردم در انتخابات کاهش پیدا کند، بنابراین مردم هوشیاری و بصیرت خود باید را حفظ کنند.

وی تصریح کرد: پیشنهاد استیضاح رئیس جمهور در شرایط و موقعیت کنونی به صلاح کشور نبود و از طرفی در خواست استعفای رئیس جمهور طراحی برای آوردن اتفاقات عراق در ایران است و خوش رقصی برای استکبار جهانی است لذا مردم هوشیار باشند.

امام جمعه گلپایگان با اشاره به هفته حمل و نقل عمومی، خاطرنشان کرد: حمل و نقل از شریان اقتصاد کشور است همانگونه که در آشوب سال ۹۶ دشمن تمام تلاش خود به رانندگان وسائل نقلیه سنگین متمرکز کرده بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره دفتر امام جمعه گلپايگان

راه های برقراری ارتباط با دفتر امام جمعه: آدرس : خیابان مسجد جامع مصلای بزرگ شهرستان شماره تلفن تماس های مردمی : 03157427777 شماره تلفن داخلی ارتباط با روابط عمومی و پشتیبانی سایت : 109 تلفکس : 03157421103
رفتن به بالا