خانه / آرشیو خطبه های نماز جمعه / خطبه های نمازجمعه درتاریخ ۱۴۰۰/۳/۲۸

خطبه های نمازجمعه درتاریخ ۱۴۰۰/۳/۲۸

دریافت فایل صوتی خطبه های نماز جمعه این هفته به تاریخ ۱۴۰۰/۳/۲۸به امامت حجت الاسلام و المسلمین کرامتی امام جمعه گلپایگان

 

 

خشکاندن ریشه فساد مستلزم اقدامات قوای سه گانه است

امام جمعه گلپایگان گفت: خشکاندن ریشه فساد مالی و اقتصادی و عمل قاطع و گره گشا در این باره مستلزم اقدامات تمام قوای سه گانه است.

 حجت‌الاسلام محمدتقی کرامتی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه گلپایگان با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات قابل تحسین است،  اظهار داشت: مردم بار دیگر با شرکت با شکوه و گسترده خود در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، موجب یأس و ناامیدی دشمنان شدند.

امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه شرکت با شکوه مردم گلپایگان در انتخابات نشان دهنده بلوغ سیاسی و فهم و درک و بینش بالای سیاسی است، گفت: مردم با رأی دادن به حرف دشمنان نه گفتند چراکه می‌دانستند تنها راه‌حل مشکلات شرکت در انتخابات است نه قهر کردن و نرفتن به پای صندوق‌های رأی.

ایشان بیان داشت: مردم با انتخاب اصلح می‌توانند در سرنوشت کشور دخالت کنند، شرکت در انتخابات نشان دهنده عزم و اراده بیدار ملت ایران است.

امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه یکم تا هفتم تیرماه هفته قوه قضاییه است، گفت: یکی از ارکان مهم هر نظامی قوه قضاییه است، فلسفه شکل‌گیری قوه قضاییه، اجرای عدالت و حل و فصل منازعات و خصومت میان افراد و مبارزه با مفسدان است و فردی که مدیریت قوه قضاییه را بر عهده می‌گیرد باید عالم و عادل باشد و تحت تأثیر جوسازی‌ها قرار نگیرد که در این سال‌های اخیر رویکرد خوبی را در قوه قضاییه شاهد بودیم.

وی در پایان گفت: خشکاندن ریشه فساد مالی و اقتصادی و عمل قاطع و گره گشا در این باره مستلزم اقدامات تمام قوای سه گانه است اما قوه مجریه با نظارت و سازمان یافتگی و دقت و عمل بدون اغماض می‌تواند از بروز و رشد فساد مالی در دستگاه‌ها پیشگیری کند و قوه قضاییه با استفاده از کارشناسان خود می‌تواند جامعه را از دامن فساد پاک کند.

 

 

درباره دفتر امام جمعه گلپايگان

محمد غفاری
راه های برقراری ارتباط با دفتر امام جمعه: آدرس : خیابان مسجد جامع مصلای بزرگ شهرستان شماره تلفن تماس های مردمی : 03157427777 شماره تلفن داخلی ارتباط با روابط عمومی و پشتیبانی سایت : 109 تلفکس : 03157421103

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذ

رفتن به بالا