خانه / آرشیو خطبه های نماز جمعه / خطبه های نمازجمعه درتاریخ ۱۳۹۸/۸/۳

خطبه های نمازجمعه درتاریخ ۱۳۹۸/۸/۳

دریافت فایل صوتی خطبه های نماز جمعه این هفته به تاریخ ۱۳۹۸/۸/۳به امامت حجت الاسلام و المسلمین کرامتی امام جمعه  گلپایگان

 

 

 

 

 

 

 

قانون شفافیت سازی اموال مسئولین باید اجرایی شود

امام جمعه گلپایگان گفت: از الزامات قطعی مردم سالاری دینی شفافیت‌سازی مالی از اموال مسئولین است تا به ناحق اموال بیت المال به مال مسؤولان اضافه نشود.

حجت‌الاسلام محمدتقی کرامتی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر گلپایگان با تسلیت فرارسیدن سالروز رحلت پیامبر(ص)، اظهار کرد: با تحلیل از مواضع و راهکارهای پیامبر(ص) و ائمه اطهار(ع) می‌توانیم به تکلیف الهی عمل کنیم.

امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه استفاده از ابزار ماهواره‌ راه تسلط شیطان بر خانواده‌ها را هموار می‌سازد، گفت: وقف سنت پیامبر (ص) است و موجب گسترش فضائل اخلاقی و خدمت به نیازمندان می‌شود.

ایشان افزود: صیانت از موقوفه‌ها وظیفه اوقاف است تا بدین وسیله اعتماد مردم نیز جلب شود و فرهنگ وقف کردن به صورت دسته جمعی گسترش پیدا کند.

امام جمعه گلپایگان گفت: شفاف سازی مالی اموال مسؤولان برای مردم سال ۹۴ در اصل قانون اساسی تعریف شده است ولیکن معطل مانده است، چرا به این لایجه توجه نمی‌شود؟ اگر ضعفی دارد باید برطرف شود.

 

درباره دفتر امام جمعه گلپايگان

راه های برقراری ارتباط با دفتر امام جمعه: آدرس : خیابان مسجد جامع مصلای بزرگ شهرستان شماره تلفن تماس های مردمی : 03157427777 شماره تلفن داخلی ارتباط با روابط عمومی و پشتیبانی سایت : 109 تلفکس : 03157421103

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذ

رفتن به بالا