خانه / آرشیو خطبه های نماز جمعه / خطبه های نمازجمعه درتاریخ۱۳۹۸/۵/۱۸

خطبه های نمازجمعه درتاریخ۱۳۹۸/۵/۱۸

دریافت فایل صوتی خطبه های نماز جمعه این هفته به تاریخ ۱۳۹۸/۵/۱۸به امامت حجت الاسلام و المسلمین یزدان پرست امام جمعه موقت گلپایگان

 

 

 

 

 

 

امام جمعه موقت گلپایگان:

سنت قربانی کردن باید در جامعه حفظ شود

امام جمعه موقت گلپایگان گفت: بندگی کردن در مقابل خدا بی نیازی می‌آورد و یقین و اخلاص عمل به انسان عنایت می‌کند تا در فتنه‌هایی که به وجود می‌آید راه صحیح را بتوانیم انتخاب کنیم.

حجت الاسلام  یزدان پرست امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر گلپایگان با تسلیت شهادت امام محمد باقر(ع) اظهار کرد: مهمترین هدف و انگیزه حرکت امام حسین از مکه به سمت کوفه احیای امر به معروف و نهی از منکر بود، بنابراین وظیفه ما امر به معروف و نهی از منکر برای ارشاد هنجارشکنان در جامعه است تا به سمت ارزش‌ها دعوت شوند.

وی با بیان اینکه الگوی شهدای ما شهدای کربلا بودند، تصریح کرد: برخی بی نیازی را در قدرت می‌دانند و با هر شگردی مانند تهمت زدن حاضرند کسی را از قدرت کنار بزند تا خودشان به قدرت برسند اما بی‌نیازی را باید از خدا طلب کرد.

امام جمعه موقت گلپایگان گفت: بندگی کردن در مقابل خدا بی نیازی می‌آورد و یقین و اخلاص عمل به انسان کمک می‌کند تا در فتنه‌هایی که به وجود می‌آید راه صحیح را بتوانیم انتخاب کنیم.

وی با بیان اینکه سنت قربانی کردن باید در جامعه حفظ شود، گفت: باید حق را شناخت و سپس افراد را برحق عرضه کرد، در روز عید قربان حضرت ابراهیم (ع) مورد آزمایش خداوند قرار گرفت و به همین جهت محبوب‌ترین انسان‌ها نزد خدا است.

یزدان پرست با بیان اینکه شرکت در دعای روزعرفه ثواب بزرگی دارد، گفت: نخستین شرط تحقق دعا این است که انسان از همه ببُرد و از همه جا منقطع شود و باور کند که فقط باید از خدا طلب حاجت کند.

درباره دفتر امام جمعه گلپايگان

راه های برقراری ارتباط با دفتر امام جمعه: آدرس : خیابان مسجد جامع مصلای بزرگ شهرستان شماره تلفن تماس های مردمی : 03157427777 شماره تلفن داخلی ارتباط با روابط عمومی و پشتیبانی سایت : 109 تلفکس : 03157421103

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذ

رفتن به بالا