خانه / اخبار دفتر / پیام تسلیت امام جمعه ی گلپایگان به مناسبت ارتحال آیت الله محمد یزدی (ره)

پیام تسلیت امام جمعه ی گلپایگان به مناسبت ارتحال آیت الله محمد یزدی (ره)

 

پیام تسلیت امام جمعه ی گلپایگان به مناسبت ارتحال آیت الله محمد یزدی (ره)

بسمه تعالی
” انا لله و انا الیه راجعون ”
ارتحال یار دیرین امام راحل و رهبری معظم انقلاب، عالم بصیر و مجاهد نستوه حضرت آیت الله حاج شیخ محمد یزدی را به رهبر انقلاب و حوزه های علمیه و به همه ی نیروهای انقلاب و علاقمندان به ایشان تسلیت عرض می کنم .
این عالم وارسته که در دفاع از ولایت فقیه و نظام اسلامی لحظه ای تردید به خود راه نداده بود ، درسخت ترین شرایط مانند آنچه که در فتنه ی ۸۸ شاهد بوده ایم ، با بصیرت ستودنی اش ومواضع صریح و شفافش و با دوری از هرگونه مصلحت اندیشی های مضر و خطرناک ، موجبات تقویت نظام و دلگرمی نیروهای جبهه ی انقلاب را در آن شرایط خطیرفراهم کرده بود .
حضور ایشان در مناصب حساس نظام و پذیرش مسئولیت‌های سنگین و حساس، ازامامت جمعه ی پایتخت گرفته تا حضور یک دهه پرافتخار درمنصب ریاست قوه ی قضائیه ، وعضویت در شورای نگهبان قانون اساسی و ریاست مجلس خبرگان رهبری و … همگی نشان از مسؤولیت شناسی و خستگی ناپذیری ایشان دارد ؛ همانگونه که هجوم سنگین و بی وقفه علیه ایشان ، در طول سالهای پس از انقلاب ، گویای حقد و کینه ی دشمنان اسلام و انقلاب و ایادی داخلی آنها ازنقش تأثیر گذارو تعیین کننده ی وی در پیشبرد انقلاب است .
بی تردید از دست دادن این شخصیت دینی و انقلابی ضایعه ای سنگین برای انقلاب و نظام اسلامی خواهد بود .
از خداوند برای ایشان علو درجات و حشر و نشر با اولیای الهی را مسئلت دارم .
محمد تقی کرامتی امام جمعه ی گلپایگان

روابط عمومی دفتر امام جمعه گلپایگان

 

درباره دفتر امام جمعه گلپايگان

راه های برقراری ارتباط با دفتر امام جمعه: آدرس : خیابان مسجد جامع مصلای بزرگ شهرستان شماره تلفن تماس های مردمی : 03157427777 شماره تلفن داخلی ارتباط با روابط عمومی و پشتیبانی سایت : 109 تلفکس : 03157421103

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذ

رفتن به بالا