خانه / آرشیو خطبه های نماز جمعه / خطبه های نمازجمعه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۳

خطبه های نمازجمعه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۳

دریافت فایل صوتی خطبه های نماز جمعه این هفته به تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۳به امامت حجت الاسلام و المسلمین کرامتی امام جمعه گلپایگان

 

 

 

 

 

امام جمعه گلپایگان:
مسئولان ورزشی سکوت کردند /محو رژیم صهیونیستی آرمان کشور است
حجت الاسلام کرامتی با یاد آوری آرمان انقلاب اسلامی در محو رژیم صهیونیستی از سکوت مسئولان ورزش کشور در خصوص بی بصیرتی تاسف بار ورزشکار شاخص کشور و پوشیدن پیراهنی منقش به پرچم رژیم صهیونیستی انتقاد کرد.

 حجت الاسلام محمد تقی کرامتی در خطبه های نماز جمعه این هفته گلپایگان با یادآوری اینکه قصص قرآنی سیره عملی پیامبران و درس آموز برای مسلمانان است، گفت: یکی از عوامل مهم روحیه استکباری در کلام امام صادق (ع) را غفلت از قدرت الهی و نشانه حماقت انسان است و حضرت عیسی مسیح(ع) نیز  درمان انسان های،احمق که دارای روحیه تکبر هستند را ناممکن توصیف کرده است در حالی که این‌ پیامبر به درمان بیماران و زنده کردن مردگان به اذن الهی می پرداخته است.
امام جمعه گلپایگان به برگزاری رزمایش پیامبر اعظم (ع) در جنوب کشور و قدرت نمایی جمهوری اسلامی در آن اشاره کرد و افزود: پیام رزمایش برای کسانی که قصد مخدوش کردن امنیت ایران اسلامی  را دارند نهایت آمادگی جوانان غیور کشور است و اگر اشتباهی کنند خسارت جبران ناپذیری مانند نابودی موجودیت خود شدند.
وی با اشاره به تهدید رژیم صهیونیستی مبنی بر هدف قرار دادن مراکز هسته ای ایران، بیان کرد: این تهدیدها در واقع تقسیم کار آمریکا با اسرائیل به دلیل برگزاری مذاکرات وین و بسته بودن دست آمریکا در تحریم و تهدید است تا شرایط آمیخته با فشار را ضمن مذاکره حفظ کند و از این رو جمهوری اسلامی در هر شرایطی باید آمادگی خود را برای هر گونه برخورد احتمالی داشته باشد و این یکی از اهداف برگزاری رزمایش است.
حجت الاسلام کرامتی از پوشیدن لباس ورزشی منقش به پرچم رژیم صهیونیستی در قالب بازی دوستانه توسط یکی از  چهره های شاخص ورزش،فوتبال، اظهار تاسف کرد و ادامه داد: این حضور، چیزی جز شرمساری برای جامعه ورزشی و کشور نداشته است زیرا این رژیم خصم روشن با کشور  دارد و دانشمندان هسته ای و سردار شهید سلیمانی را ترور کرده و ایران اسلامی را تهدید کرده است و حمایت از پرچم چنین کشوری چیزی جز ننگ و نکبت برای جامعه و مسئولان ورزشی که تاکنون سکوت کردند، ندارد.
امام جمعه گلپایگان با یادآوری هزینه سرسام آوری که در این رشته ورزشی از بیت المال کشور همواره می شود، با اظهار تاسف گفت: اگر یک هزارم این هزینه را صرف اعتقاد، اخلاق و مبانی دینی ورزشکاران می شد، شاهد رخ داد حوادث اخیر نبودیم که ورزشکاران کشورهای الجزایر و عربستان از بازی استنکاف کنند یا پرچم را محو کنند و ورزشکار کشوری که آرمانش محو رژیم صهیونیستی است به بازی تن دهد، این بی بصیرتی سبب تاسف است.
وی به شهادت سفیر ایران در یمن که به دلیل تعلل و مانع ایجاد کردن عربستان برای درمان به موقع این جانباز شیمیایی رخ داد، اشاره کرد و افزود: شهید حسن ایرلو، انسانی مبارز و با بصیرت بود که همه تلاش خود را بالا نگه داشتن روابط دیپلماسی در یمن و کاهش آلام و نجات یمن از سیطره  ظلم و تجاوز عربستان به کار برد.

 

درباره دفتر امام جمعه گلپايگان

محمد غفاری
راه های برقراری ارتباط با دفتر امام جمعه: آدرس : خیابان مسجد جامع مصلای بزرگ شهرستان شماره تلفن تماس های مردمی : 03157427777 شماره تلفن داخلی ارتباط با روابط عمومی و پشتیبانی سایت : 109 تلفکس : 03157421103

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذ

رفتن به بالا