خانه / آرشیو خطبه های نماز جمعه / خطبه های نمازجمعه درتاریخ ۱۳۹۸/۴/۲۱

خطبه های نمازجمعه درتاریخ ۱۳۹۸/۴/۲۱

دریافت فایل صوتی خطبه های نماز جمعه این هفته به تاریخ ۱۳۹۸/۴/۲۱به امامت حجت الاسلام و المسلمین کرامتی امام جمعه  گلپایگان

 

 

 

 

حجت الاسلام محمدتقی کرامتی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر گلپایگان با تبریک فرارسیدن میلاد علی بن موسی الرضا(ع)، اظهار کرد: جمهوری اسلامی یک تنه در مقابل آمریکا و قدرت‌های استکباری ایستادگی دارد و جایی که باید ورود پیدا کند محکم ایستادگی می‌کند و این یعنی عزت امت اسلامی که نشأت گرفته از ولایت فقیه است.

وی افزود: جمهوری اسلامی یک نظام مستقل و مقتدر عظیمی است که هرگز تسلیم قدرت های استکباری نخواهد شد و این افتخار به برکت امامت ولی فقیه در کشور است.

امام جمعه گلپایگان تصریح کرد: امروز اروپایی‌ها عزت و سرنوشت خود را به آمریکای‌ها گره زدند در صورتی که می‌دانند به صلاح آن‌ها نیست.

وی با بیان اینکه امام اساس و پایه اسلام پویا است و اسلام پویای ناب محمدی(ص) و قوام آن به امامت و ولایت است، افزود: مردم از برکت شجره طیبه ولایت که اصل و اساس آن را امامت تشکیل می‌دهد بهره‌مند می‌شوند و با امامت امام است که نماز، زکات و حج و جهاد و غیره کامل می‌شود.

ایشان با اشاره به اینکه به قاصبان ولایت لعنت فرستاده شده است، تأکید کرد: قدر امامت و ولایت را فقط در مسائل فردی نباید خلاصه کرد چرا که امام چه حاکم باشد یا نباشد باید ولایت آن را قبول داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه مالیات از پایه‌های اقتصاد تمام دنیا است، گفت: گاهی نظامی بر پایه صادرات و واردات و مالیات در حوزه‌های مختلف است، تصریح کرد: کشور ایران متکی به نفت و تلاش چندانی برای ورود به اقتصادهای مختلف نکرده و اقتصاد تک محصولی است و در این امر بخشی از تلاش‌ها کافری یود وبخشی به دلیل تحریم انجام نشده است.

امام جمعه گلپایگان گفت: وضع مالیات‌ها باید عادلانه، منصفانه و برای قشرهای کم درآمد متناسب با درآمد و کارشناسی و دقیق باشد و جلوی فرار مالیات را باید گرفت.

وی ادامه داد: فرار مالیاتی اقتصاد را فلج می‌کند بنابراین باید قانونی اجرا شود تا در عمل اقتصاد پویا به سمت عدالت اجتماعی پیش رود.

ایشان با اشاره به اینکه وظیفه تامبن اجتماعی تحت پوشش قرار دادن حوزه‌های مختلف درمانی، بیمه‌ای و کارگران است، گفت: این سازمان عام المنفعه است و به دولت وابسته نیست.

 

درباره دفتر امام جمعه گلپايگان

راه های برقراری ارتباط با دفتر امام جمعه: آدرس : خیابان مسجد جامع مصلای بزرگ شهرستان شماره تلفن تماس های مردمی : 03157427777 شماره تلفن داخلی ارتباط با روابط عمومی و پشتیبانی سایت : 109 تلفکس : 03157421103

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذ

رفتن به بالا